טיקטוק מכריזה: שיתוף חנויות שופיפיי באפליקציה!

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

טיקטוק מרחיבה את מערכת היחסים שלה עם שופיפיי כדי לספק דרכים נוספות לסוחרים לקדם את המוצרים שלהם ישירות לקהל שלהם באפליקציה.

היום טיקטוק הכריזה על הרחבת כרטיסיית “חנות חדשה” לפרופילים של סוחרי שופיפיי, בהוספת חלון ראווה חדש למוצרים שלך בתוך האפליקציה. 

TikTok Shopify shop

כפי שהוסבר על ידי שופיפיי:

“סוחרי שופיפיי עם חשבון “TikTok For Business” יוכלו בקרוב להוסיף כרטיסיית קניות לפרופילים שלכם ולסנכרן את קטלוג המוצרים שלכם כדי ליצור חנות קטנה באפליקציה. גם כן אפשרות של קישור ישירות לחנות שלכם לביצוע התשלום”.

זהו עוד צעד גדול בדחיפת ה- eCommerce הרחבה יותר של טיקטוק, המאפשרת קידום מוצרים ישירות בחלל הייעודי של חנות הראווה בעמוד, זוהי אפשרות הדומה מאוד לשל אינסטגרם לאופציה של חנויות בתוך היישום. 

מה שכמובן גם כן משולב עם שופיפיי, בעוד שבעבר שופיפיי יצרה קשר ישיר עם טיקטוק לקידום מוצרים, אז המנצחים האמיתיים, בסך הכל, הם הסוחרים בשופיפיי, שיש להם כעת דרך נוספת לקדם את המוצרים שלהם ישירות בתוך אפליקציה חברתית אחרת – אך עבור טיקטוק, מדובר בהתקדמות נוספת שתעזור לה למקסם את הפוטנציאל העסקי שלה, ולספק למשתמשים דרכים רבות יותר לייצר רווח ישירות מהנוכחות שלהם באפליקציה.

ככל שמשתמשים יכולים לייחס צפיות בסרטוני טיקטוק לרכישות שבוצעו בפועל, כך יוכלו להגדיל את המכירות ולכוון אסטרטגיה ממוקדת לקידום באפליקצייה, ולמרות שתוספת חדשה זו לא תקל על רכישות ישירות באפליקציה, היא תחבר טוב יותר את הפעילות בתוך האפליקציה. ותספק תובנה רבה יותר. לתוך הביצוע הזה.

שזהו צעד גדול וחשוב, ובהמשך לכך, אתה יכול לצפות בעתיד מטיקטוק להמשיך להוסיף כלים דומים להקל על מכירה ישירה, תוך הרחבתו לשותפויות משמעותיות על מנת לסייע לשמות הגדולים של הפלטפורמה לייצר יותר כסף.

לדוגמא, הגרסא הסינית של טיקטוק הנקראת ‘Douyin’, זכתה להצלחה גדולה, כאשר רוב ההכנסות שלה כעת מגיעות בעיקר ממסחר אלקטורני, ואכן, על פי הדיווחים, Douyin ראתה איך עסקאות במסחר האלקטוני משלשות את עצמן, המשקפות הן את ההשפעות של מגיפת הקורונה והן את השינוי המתפתח לקניות מקוונות.

Douyin shopping

אם אתה רוצה לקבל מושג לאן מועדות הפנים של טיקטוק. הוא התוכנית, עם הלקחים שהיא לומדת בשוק הסיני, שם יש לDouyin כ-600 מיליון משתמשים, אז טיקטוטק לומדת לייעל את עצמה גם באזורים אחרים.

וזו גם הסיבה ש- טיקטוק הצליחה להתקדם כל כך מהר – מכיוון שלרבים מהתוספות החדשות שלה, הם לא ניסויים או בדיקות. ל- טיקטוק יש כבר בסיס מוצק והבנה מוצקה של מה שצפוי שתהיה התגובה הטובה ביותר. מכיוון שכבר יש להם, בשוק עם מאות מיליוני משתמשים, שבמובנים מסוימים הוא פועל כמאגר בדיקות לתוספות.

וכפי שצוין, Douyin מקדימה הרבה את התחרות המערבית שלה בכל הנוגע למסחר אלקטרוני. ככזה, אתה יכול לצפות לראות התקדמות דומה יותר בעתיד הקרוב.

תוכנית הפיילוט החדשה של לשונית שופיפיי כחנות פתוחה כעת לסוחרי שופיפיי עם חשבון טיקטוק לעסקים בארה”ב ובבריטניה, בעוד קבוצה מובחרת של סוחרים קנדיים תוזמן גם היא להשתתף בהשקה הראשונית. סוחרי שופיפיי יכולים לבקש גישה מוקדמת לפיילוט ‘TikTok Shopping’ באמצעות ערוץ טיקטוק של שופיפיי.

יש לכם שאלות? רוצים לקבל דו”ח שיווק לעסק ללא עלות ממקצועני הפרסום בדיגיטל?
השאירו פרטים עכשיו עם הפרטים שלכם ותזכו לדו”ח מלא חזרה למייל שלכם, עם הצעות לשיפור התוצאות בעסק תוך 6 שעות בלבד, וכן ללא עלות!

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה ותזכו בהטבות שיווקיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

No more posts to show

רוצה להגיע ללקוחת חדשים בצורה עקבית כל חודש מחדש?

השאירו פרטים בטופס וקבלו מאיתנו תוכנית אסטרטגית חינם (גם אם לא תהיו לקוחות שלנו)

מפצחים את האתגרים בעסק יחד

WhatsApp WhatsApp

עוד צעד אחד בלבד..

כמעט סיימת 90%

שאלו אותי
כל

שאלה

מה נראה לך הדבר "האחד" שמעקב אותך כרגע מלהכניס לקוחות חדשים לעסק?

רוצה לקבל את ההדרכה הכי חמה לקידום ממומן בפייסבוק ל-2021-2022?

Win Win Service

מודל פורץ דרך בשיווק לעסקים

שלמו עבור תוצאות בלבד

נמאס לכם לשלם ולא לקבל תוצאות? במודל החדשני שלנו אתם משלמים רק על התוצאות שאתם מקבלים. 
מה זה אומר? ייצרנו לכם החודש 100 לידים? אנחנו נגבה עמלה קטנה עבור כל ליד שהצלחנו לייצר לכם. אם לא יצרנו לכם לידים? לא שילמתם!

אתר זה משתמש בעוגיות לחווית גלישה מיטבית, אנא אשרו שימוש.

השאירו פרטים עכשיו ונגיש לכם תוכנית לשיווק העסק ללא שום עלות.

הצלחת!

עכשיו, כדי להצליח היום בשיווק ממומן בפייסבוק, יש כמה טעויות קריטיות שאתה אולי לא יודע עליהם, שרוב המפרסמים עושים. כתבתי עבורך מדריך שיילמד אותך מה הם: "7 הטעויות השטניות שאסור לעשות בפייסבוק"

דילוג לתוכן